Такси превоз

13-567
071/230 300
075/230 230
043/400 300

Автобуска станица
Кавадарци

043/400-111

Агенција “Екстра Бус” Кавадарци

043/420-020
072/230-200

Актуелни аранжмани

8ми Декември

Нова Година 2024

Божиќни маркети

Зима 2024

Нашиот туристички блог

Прочитајте ги вестите и статиите од блогот на Туристичка Агенција Екстра Бус. Ќе дознаете повеќе за најубавите дестинации, како и совети за како да си поминете еден прекрасен одмор.
Форма за резервација

Најнови понуди

Хотел Феста Винтер Палас 5 * – Боровец

Боровец
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287