Грција Лето 2024

Туристичка Агенција Екстра Бус

Летото кое долго го чекавме…

После пауза од цела една година, повторно ќе може да уживаме на прекрасните плажи на егејското море. Туристичка агенција Екстра Бус, за ова лето 2024, ви ги подготви следниве дестинации и аранжмани:

Халкидики

Неа Врасна

Јонско море

Острови

Ситонија

Aтос

Пиерија

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287