Хотели Грција

  1. Home
  2. Хотели Грција

Понуди за хотели во Грција

Оваа сезона ви го нудиме хотел Аристотелис кој се наоѓа во Афитос. Афитос е прекрасно мало гратче кое се наоѓа на првиот крак на Халкидики, Касандра, веднаш пред Калитеа. Гратчето е многу симпатично, со со ресторани, таверни и кафичи, продавнички со сувенири и гардероба. Плажата е феноменална, со кристално чиста, тиркизна и топла вода. Хотел АРИСТОТЕЛИС**** е изграден на прекрасно ритче пред самото море на само 1км од традиционалното село Афитос и ги исполнува сите барања за прекрасен одмор. Располага со двокреветни, трокреветни, четирикреветни и шесткреветни соби. Хотелот исто така располага со 2 бара, ресторан, 2 базена, мини маркет…

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287