ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

  1. Home
  2. ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

Понуди за лето 2024 – ЗА МЛАДИ

Доколку сакате лето исполнето со аватури и забава, тогаш ние имаме одлични понуди за Вас.  Оваа година во нашата програма имаме туристички дестинации за летување на некој од грчките острови: Иос, Закинтос, Кавос, како и во атрактивната Будва која има многубројни песочни плажи, како и одлични забави кои го привлекуваат вниманието на многу млади луѓе од Балканот, како и од цела Европа.

КАЛИТЕА -ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

БУДВА-ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

ЗАКИНТОС-ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

ЛУТРАКИ-ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287