8ми Декември – Хотел Aqua Sun 3*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Сандански, Бугарија

Датум

08-10.12.2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотел Aqua Sun 3*

Цените се за 1 лице за 2 ноќевања со појадок (08-10.12.2023)

сместување капацитет во соба цена за соба за 2 ноќевања
Двокреветна делукс-без балкон 2 лица 135 €
Двокреветна делукс-со балкон 2 лица 155 €

Цените се во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Цени за 2 ноќевања и вклучуваат:
2 ноќевање со појадок
Користење:
Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
Детски базен
Финска дрвена сауна
Парна бања
Солена соба
Билкова сауна
Паркинг
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Патничко осигурување
Масажа
Неспомнати услуги

Информации:
Прием на собата по 14:00 часот
Напуштање на собата до 12:00 часот

Семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.
Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио, апартман
СПА центар: базен 20х8 метри со топла минерална вода (30, област за хидромасажа, детски базен, финска дрвена сауна, парна бања, солена соба и билкова сауна, фитнес…..
Стилскиот и пријатен ресторан нуди квалитетна храна подготвена со домашни производи од регионот. Ресторанот има 40 места.

Сместување:
Двокреветна соба   (15м²)
Студио   (40-45м²)
Апартман   (60м²)

Во собите: кабловска телевизија, безжичен интернет, клима уред, биро, гардеробер, фрижидер, тоалет со туш, бањарка, крпи…

Поглед: Град или двор

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Турција – Чартер летови

Menu