8ми Декември – Хотел Medite Spa Resort and Villas 5*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Сандански, Бугарија

Датум

08.12.2023 – 10.12.2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотел Medite Spa Resort and Villas 5* 

цените се по соба за 2 ноќевања со појадок или полупансион 08-10/12/2023

тип на соба лица балкон ноќевање појадок полупансион
Де лукс 2 270 € 310 €
Де лукс 1 220 € 250 €
Де лукс 2 да 286 € 324 €
Де лукс 1 да 236 € 264 €
Премиум 2+1 296 € 334 €
Премиум 2+1 да 310 € 348 €
Јуниор суит 2+2 398 € 456 €

Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Деца до 11,99 г. се сместуваат бесплатно со 2 возрасни лица
Доплата за трет возрасен на дополнително легло:  62 BB  /  98 € HB ( за 2 ноќи)

 

Цената е за 2 ноќи и вклучува:

 • 2 ноќевања со појадок или 2 полупансиони
 • Користење на внатрешен и надворешен базен со минерална вода,
 • Надворешно џакузи
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Парна бања
 • Амам
 • Јодна соба
 • Авантуристички тушеви
 • Простор за релаксација
 • Детско игралиште
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Туристичка такса
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

БУДВА – Вила NADA

НОВИ САД – Велигден

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287