ARORA ****

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Кушадаси, Турција

Датум

21 мај – 30 септември 2020

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотелот се наоѓа на 13 км од центарот на Кушадаси и 80км оддалеченост од аеродромот Измир Аднан Мендерес.

Сместувачки капацитети: 137 соби. 125 стандардни соби, 10 фамилијарни, 1 свита, 1 соба за лица со посебни потреби. Секоја соба има бања, клима уред, мини фрижидер, ТВ, сеф, телефон, фен.
Услуга: All Inclusive и полупансион (појадок и вечера)
Плажа: Песочна плажа на 30 метри. Лежалки  и чадори на приватната плажа на хотелот.
Хотелски содржини: Надворешен базен за возрасни и деца, приватна плажа, внатрешен базен, турска бања, парна бања, фитнес, пинг-понг, диско, анимација во текот на денот и жива музика, лоби, факс, безжичен интернет, водени спортови, доктор, бизнис центар, мини маркет, фризерски салон, конференциска соба, паркинг

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu