БАНСКО: Хотел Лаки 5*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

07.04.2019 – 30.11.2019 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БАНСКО – БУГАРИЈА

Хотел Лаки 5*

http://www.luckybansko.bg/

Вид на сместување 07.04-24.04.201930.04-06.06.2019 07.06 -30.11.2019  25.04-29.04.2019
Студио ЛУКС (2+1) 66€ 72€ 74€
Едноспален апартман ЛУКС (2+1) 77€ 84€ 85€
Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2) 96€ 108€ 104€
Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2) 123€ 142€ 131€
Двоспален апартман ЛУКС (4 +1) 146€ 163€ 154€
Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1) 172€ 189€ 180€

 

  • Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.
  • Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

 

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање и појадок
  • Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања
  • Детски кат

Дополнителни услови :

  • Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни
  • Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете од 4-11,99 год. – 10€


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

За оваа програма важат општите услови за патување на Т.А. ЕКСТРА БУС

Форма за резервација

Останати понуди

Хотел Апартман Zeppos**

ПАМПОРОВО: Хотел „Perelik“ 5*

ПАМПОРОВО: Хотел Snezanka 3*

GRAND BLUE SKY ****

Велигден во Љубљана

Menu