БАНСКО: Хотел „Wellness Hotel Bulgaria“ 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2019 – 28.02.2020 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БАНСКО – БУГАРИЈА

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско 

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2020
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-28.02.2020
Вид на сместување 01.03-15.04.2020
Двокреветна соба 2+1                     31€                     69€                   38€
Апартман 2+2                     35€                     87€                    41€
Возрасен на дополнително легло                     25€                     63€                    29€
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Форма за резервација

Останати понуди

Вила Елена

Grand Hotel Bansko 4* – СПА хотел на годината

Хотел Калофер

ПАМПОРОВО: Хотел „Sunny Hills“ 3*

Хотел Сан Палас

Menu