БОРОВЕЦ: Хотел „Rila“ 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

13.12.2019 – 12.04.2020 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БОРОВЕЦ – БУГАРИЈА

хотел „Рила“ 4*

RILA 4* – Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019
ПОЛУПАНСИОН 13.12-26.12.2019 27.12-04.01.2020 05.01-24.01.2020 25.01-14.02.2020 15.03-12.04.2020
08.03-14.03.2020 15.02-21.02.2020 22.02-07.03.2020
Еднокреветна соба – superior (поглед ресорт)
1 возрасен                      104,00 €                     176,00 €                     123,00 €                      143,00 €                      70,00 €
Еднокреветна соба – superior (поглед стаза)
1 возрасен                      115,00 €                     187,00 €                     134,00 €                      154,00 €                      81,00 €
Еднокреветна соба – signature (поглед ресорт) *реновирани во 2019 год.
1 возрасен                      104,00 €                     176,00 €                     123,00 €                      143,00 €                      70,00 €
Еднокреветна соба – signature (поглед стаза) *реновирани во 2019 год.
1 возрасен                      115,00 €                     187,00 €                     134,00 €                      154,00 €                      81,00 €
Двокреветна соба – superior (поглед ресорт)
2 возрасни                      140,00 €                     235,00 €                     165,00 €                      191,00 €                    100,00 €
1 возрасен + 1 дете (0-11.99 год.)                      133,00 €                     206,00 €                     153,00 €                      188,00 €                      99,00 €
1 возрасен + 2 деца (0-11.99 год.)                      162,00 €                     234,00 €                     181,00 €                      201,00 €                    128,00 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      168,00 €                     263,00 €                     193,00 €                      219,00 €                    128,00 €
Двокреветна соба – superior (поглед стаза)
2 возрасни                      151,00 €                     246,00 €                     176,00 €                      202,00 €                    111,00 €
1 возрасен + 1 дете (0-11.99 год.)                      145,00 €                     217,00 €                     164,00 €                      184,00 €                    110,00 €
1 возрасен + 2 деца (0-11.99 год.)                      173,00 €                     245,00 €                     193,00 €                      212,00 €                    139,00 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      179,00 €                     274,00 €                     204,00 €                      230,00 €                    139,00 €
Двокреветна соба – signature (поглед ресорт) *реновирани во 2019 год.
2 возрасни                      140,00 €                     235,00 €                     165,00 €                      191,00 €                    100,00 €
1 возрасен + 1 дете (0-11.99 год.)                      133,00 €                     206,00 €                     153,00 €                      188,00 €                      99,00 €
1 возрасен + 2 деца (0-11.99 год.)                      162,00 €                     234,00 €                     181,00 €                      201,00 €                    128,00 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      168,00 €                     263,00 €                     193,00 €                      219,00 €                    128,00 €
Двокреветна соба – signature (поглед стаза) *реновирани во 2019 год.
2 возрасни                      151,00 €                     246,00 €                     176,00 €                      202,00 €                    111,00 €
1 возрасен + 1 дете (0-11.99 год.)                      145,00 €                     217,00 €                     164,00 €                      184,00 €                    110,00 €
1 возрасен + 2 деца (0-11.99 год.)                      173,00 €                     245,00 €                     193,00 €                      212,00 €                    139,00 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      179,00 €                     274,00 €                     204,00 €                      230,00 €                    139,00 €
Фамилијарна соба – superior (поглед ресорт)
2 возрасни + 2 деца (2-13.99 год.)                      196,00 €                     291,00 €                     221,00 €                      248,00 €                    157,00 €
1 возрасен + 3 деца (0-13.99 год.)                      196,00 €                     291,00 €                     221,00 €                      248,00 €                    157,00 €
Фамилијарна соба – superior (поглед стаза)
2 возрасни + 2 деца (2-13.99 год.)                      207,00 €                     302,00 €                     232,00 €                      259,00 €                    168,00 €
1 возрасен + 3 деца (0-13.99 год.)                      207,00 €                     302,00 €                     232,00 €                      259,00 €                    168,00 €
Едноспален апартман – deluxe (поглед ресорт)
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.)                      264,00 €                     408,00 €                     302,00 €                      342,00 €                    196,00 €
3 возрасни                      243,00 €                     410,00 €                     287,00 €                      333,00 €                    170,00 €
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      270,00 €                     438,00 €                     315,00 €                      361,00 €                    197,00 €
1 возрасен + 3 деца (0-11.99 год.)                      264,00 €                     408,00 €                     302,00 €                      342,00 €                    196,00 €
Едноспален апартман – deluxe (поглед стаза)
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.)                      286,00 €                     430,00 €                     324,00 €                      364,00 €                    218,00 €
3 возрасни                      265,00 €                     432,00 €                     310,00 €                      355,00 €                    191,00 €
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      292,00 €                     460,00 €                     337,00 €                      383,00 €                    219,00 €
1 возрасен + 3 деца (0-11.99 год.)                      286,00 €                     430,00 €                     324,00 €                      364,00 €                    218,00 €
Деца до 1.99 год, со 2 возрасни – бесплатноЦените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
▪ Појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, интернет, паркинг
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Форма за резервација

Останати понуди

ARORA ****

Вила Лица

Хотел Апартман Zeppos**

Хотел Сан Палас

Фиренца 8-ми Март

Menu