БОРОВЕЦ: Хотел „Mura“ 3*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01.12.2019 – 31.03.2020 година

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

БОРОВЕЦ – БУГАРИЈА

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

MURA 3* – Боровец

www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување
Двокреветна соба – стандард 2+1                      33,00 €                        60,00 €                          33,00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1                      36,00 €                        63,00 €                          36,00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Форма за резервација

Останати понуди

БАНСКО: Хотел „Wellness Hotel Bulgaria“ 4*

Банско

БАНСКО: Хотел „Perun&Platinum Casino“ 4*

Банско
Menu