БОРОВЕЦ: Хотел „Flora Complex“ 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01.12.2019 – 31.03.2020 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БОРОВЕЦ – БУГАРИЈА

FLORA 4* – Боровец 

 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 | 05.03-31.03.2019
Цени по соба за 1 ноќевање  01.12-17.12.2019  18.12-25.12.2019  26.12-03.01.2020  04.01-04.03.2020
ПОЛУПАНСИОН  12.03-31.03.2020  05.03-11.03.2020
Еднокреветна соба 
1 возрасен                          49€                           58€                           119€                               74€
Двокреветна соба 
2 возрасни                          63€                           74€                           125€                               97€
3 возрасни                          85€                         100€                           169€                              131€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                          63€                           74€                           125€                               97€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                          63€                           74€                           125€                               97€
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                          63€                           74€                           125€                               97€
Јуниор сјуит (2+1)
2 возрасни                          69€                           81€                           132€                             103€
3 возрасни                          94€                          110€                           178€                             140€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                          69€                           81€                           132€                             103€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                          69€                           81€                           132€                             103 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                          69€                           81€                           132€                             103€
Едноспален апартман (2+2)
2 возрасни                          83€                          98€                           154€                             120€
3 возрасни                          111€                         132€                          208€                             162€
4 возрасни                        140€                         166€                          262€                            204€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                          83€                          98€                           154€                             120€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                          83€                          98€                           154€                             120€
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                          83€                          98€                           154€                             120€
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.)                          99€                          117€                           185€                             144€
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                          111€                         132€                          208€                             162€
1 возрасен + 3 деца (2-11.99 год.)                          99€                          117€                           185€                             144€

Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Останати понуди

Вила Драгица

Вила Катерина

Сараево 8-ми Март

Вила Селак

BLUE SEA HOTEL ***

Menu