БОРОВЕЦ: Хотел Феста Чамкорија 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01.07.2019 – 30.11.2019 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БОРОВЕЦ – БУГАРИЈА

Хотел Феста Чамкорија 4*

http://www.festahotels.com

Вид на сместување(ноќевање со појадок) 10.04-15.06.201901.09-30.11.2019 16.06-31.08.2019
Двокреветна соба (2+0) 16€ 21€
Јуниор сјуит – студио (2+2) 18€ 24€
Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2) 22€ 29€
• Дете до 1.99 год. – бесплатно
• Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло – бесплатно
• Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст
• Возрасен  на доп.легло – 30% попуст
Доплата за ПОЛУПАНСИОН Возрасен – 6€ Дете – 4€ Возрасен – 7€ Дете – 5€
Доплата за ALL INCLUSIVE Light Возрасен – 15€ Дете – 8€ Возрасен – 17€ Дете – 9€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

За оваа програма важат општите услови за патување на Т.А. ЕКСТРА БУС

Останати понуди

Вила Катерина

БАНСКО: Хотел Регнум 5*

Рим 8-ми Март

ПАМПОРОВО: Хотел „Perelik“ 5*

ПАМПОРОВО: Хотел „Kamelia Apart“ 4*

Menu