БОРОВЕЦ: Хотел „Рила“ 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01.07.2019 – 30.11.2019 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

БОРОВЕЦ – БУГАРИЈА

хотел „Рила“ 4*

Вид на сместување  07.04-30.11.2019Ноќевање со појадок 01.06-30.11.2019Полупансион
Нед. – Чет. Пет. – Саб. Нед. – Чет. Пет. – Саб.
Двокреветна СУПЕРИОР соба (2+1) 77€ 90€ 104€ 117€
Фамилијарна СУПЕРИОР соба (2+2) 101€ 114€ 142€ 155€
• Дете до 1.99 год. – бесплатно
• Дете од 2-11.99 год. на доп.легло во двокреветна соба – доплата 12€ за НП, 19€ за ПП

 

Доплата за поглед на стаза – 6€ по соба на ден

Цените се во евра за соба (двокреветна соба – 2 возрасни / фамилијарна соба – 2 ворзрасни и 2 деца) и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок / Полупансион

–  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, релакс зона, фитнес)

–  Интернет, паркинг


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Останати понуди

Вила Јович

БОРОВЕЦ: Хотел „Mura“ 3*

BEST SMYRNA BTQ

ПАМПОРОВО: Хотел „Kamelia Apart“ 4*

ПАМПОРОВО: Хотел „Perelik“ 5*

Menu