BOROVETS HILLS 5* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

10 декември 2021 – 30 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

BOROVETS HILLS 5* – Боровец

www.borovetshills-bg.com

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021

*БОНУСИ:
-7=6   14=12 за период на престој од 17.01-06.02.2022 и 07.03-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)
-6=5 период на престој од 17.01-06.02/2022 и 28.02-30.04/2022

 

Во цената е вклучено:

-појадок и вечера,
-користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања,
-фитнес,
-паркинг,
-интернет

 

Дополнителни услови :

Деца до 3.99 год. – бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu