BOROVETS HILLS 5* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

10.12.2023 – 30.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

BOROVETS HILLS 5* – Боровец

www.borovetshills-bg.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023

БОНУСИ : 7=6   14=12 за период на престој од 13.01-02.02.2024 и 09.03-30.04.2024 (попустите не се комбинираат)

Во цената е вклучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови:

  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
  • Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице

-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€

-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287