Нова година во Будва 2023

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Будва, Монтенегро

Датум

30 декември 2022 – 02 јануар 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Нова година во Будва 2023

Сместување Услуга 1/2 1/3 1/4
VILA LIJESEVICA  Превоз + сместување 85€ 79 € 79€

Сместувањето се наоѓа над хотелот Kangaroo на 300 метри од плажа , во живописен предел.

1 ДЕН (30.12.2022 – Петок) СКОПЈЕ – БУДВА

Поаѓање во вечерните часови. Патот не води преку Косово и Албанија. Ноќно возење.

2.ДЕН (31.12.2022 – Сабота) БУДВА

Пристигнување во Будва во претпладневните часови. Сместување во апартмани. Слободно време за одмор…Новогодишната атомсфера ќе ја загрееме со организирана дневна забава во некој познат локал во Будва..Враќање назад кон апартманите…Вечерта организиран дочек на новата 2023 година со забава во еден од познатите ноќни клубови во Будва. Ноќевање.

3.ДЕН (01.01.2023 – Недела) БУДВА

Слободен ден за одмор, прошетка и уживање во Будва. Во вечерните часови организираме забава со којашто ќе го заокружиме нашето новогодишно патување во Будва…Забава до раните утрински часови…Ноќевање.

4. ДЕН (02.01.2023 – Понеделник) БУДВА – СКОПЈЕ

Напуштање на апартманите и поаѓање кон Скопје со попатни паузи и гранични регулативи. Пристинување во Скопје во вечерните часови.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287