CASA KARINA 4* – Банско

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 09.03.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

CASA KARINA 4* – Банско

www.bansko-casakarina.com

БОНУСИ : 7=6,9=8,11=10 за период на престој во ниска и средна сезона

Во цената е вклучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.

Дополнителни услови:

-За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 150€, дете – 70€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu