COSTA BITEZHAN BEACH HOTEL 4****

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Бодрум, Турција

Датум

Лето 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

COSTA BITEZHAN BEACH HOTEL 4****

https://www.costagrouphotels.com/

Цена: од 43 евра за двајца возрасни од вечер

Опис на хотелот:

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Битез, 7км од центарот на Бодрум и 45км од аеродромот во Бодрум.

Сместување: Вкупниот број на соби е 89 распоредени во главната и анекс зградата. Сите соби се опремени со индивидуален клима уред, сателитска ЛЦД ТВ, мини бар (празен), тоалет со туш, фен, телефон, керамика под, балкон/тераса со поглед на базен или градина. Типови на соби: стандардна соба (18м²) макс. 3 лица, фамилијарна соба (34м²) една спална соба и една дневна соба одвоени со врата, макс. 4 лица.

Хотелски содржини: Главен ресторан со шведска маса, 24ч рецепција, надворешен базен со детски дел, бар, паркинг, сала за состаноци, игротека, пикадо, тениски терен, кошарка, мини фудбал, одбојка, пинг понг, соба за багаж. сеф, доктор, сауна, перење, фризер, телелфон, билијард.

Услуга: All inclusive (се вклучено) појадок, ручек и вечера. Ужинка 15:00-17:00 часот и кафе 17:00-18:00 часот. Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 11:00 до 23:00 часот.

Плажа: 100м од плажа (песочна со ситен камен). Лежалките и чадорите се бесплатни доколку се нарача пијалок или храна.

ГРАТИС: сместување на едно дете до 13 години.

 

Одберете го Вашиот термин и побарајте понуда на 043 420-020, 072/230-200 или booking@ekstrabus.com.

Форма за резервација
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287