КУШАДАСИ – FLORA SUITES ***

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Кушадаси, Турција

Датум

26 јуни – 29 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

КУШАДАСИ – FLORA SUITES ***

20% ПОПУСТ
за целосна уплата во месец Март!

ПоложбаFlora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот.

СместувањеХотелот е категоризиран со 3+* и располага со вкупно 104 соби (49 Standard rooms, 55 Family rooms) . Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

УслугаХотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан кој нуди опција за јадење во затворен и отворен простор. Гостите имаат можност секојдневно да уживаат во разновидните јадења кои се служат во ресторанот на овој хотел. Flora Suites хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar)

Бесплатни услугиКористење на ресторанот и баровите, превоз до плажа, лежалки , чадори  на плажа како и во областа покрај базенот, користење на базените, Aqua Park, тениско игралиште, кошарка, мини-голф,одбојка,игралиште за деца, билијард, паркинг, анимација (дневна и вечерна).

Услуги со доплатаАлкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, сервис за перење на алишта, минибар, телефон и факс, сеф, медицински услуги, собни услуги, водени споротови.

СодржиниХотелот располага со еден ресторан, два барови, два базена, детски базен, сопствена плажа, Aqua Park, градина, тераса, тениско игралиште, кошарка, мини-голф, одбојка, игралиште за деца, билијард, паркинг, услуги на медицински установи, услуга за организирање на туристички факултативи, анимација (дневна и вечерна).

ПлажаХотелот располага со своја приватна плажа која е дел од една од најубавите песочни плажи во Кушадаси. Плажата е исто така препознатлива по чистата тиркизна вода. Плажата располага со чадори и лежалки. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, водени споротви, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, Aqua Park, билијард, тенис, кошарка, мини-голф, одбојка на плажа, игралиште за деца, анимација (дневна и вечерна).

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
26.06-06.07 450 eur
01.07-11.07 494 eur
06.07-16.07 494 eur
11.07-21.07 494 eur
16.07-26.07 494 eur
21.07-31.07 494 eur
26.07-05.07 494 eur
31.07-10.08 494 eur
05.08-15.08 494 eur
10.08-20.08 494 eur
15.08-25.08 494 eur
20.08-30.08 494 eur
25.08-04.09 450 eur
30.08-09.09 364 eur
04.09-14.09 364 eur
09.09-19.09 364 eur
14.09-24.09 364 eur
19.09-29.09 364 eur

За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Аранжманот вклучува 10 ноќевања, превоз, појадок, ручек и вечера – шведска маса.
Ограничен број на соби.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287