FLORA SUITES ***

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Кушадаси, Турција

Датум

21 мај – 30 септември 2020

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

На 6км од  Кушадаси, 700м од
Long beach

Сместување: 49 стандардни и 55 фамилијарни соби. Опремени со клима,  мини бар, сателитска ТВ, бања, фен, телефон.
Услуга: се вклучено
Содржини: надворешнен базен, базен за деца,  базен со тобогани, ресторан, лоби бар, игралиште за деца
Плажа: 700м од Long beach
Спорт и забава: надворешен базен, мини голф, билијард, одбојка, тенис, кошарка, пинг понг.

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu