Grand Royale 4* – Банско

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 08.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Grand Royale 4* – Банско

www.grandroyale.bg

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 07.01.2024| 5=4,6=5 за период на престој  и 01.12-18.12.2023 и 11.03-08.04.2024

Во цената е вклучено: појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови: 

  • Дете до 2.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

-За сместување во двоспален апартман се плаќаат минимум 4 полни суми
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu