HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

с. Бања (област Разлог)
Банско, Бугарија

Датум

02 јануар 2022 – 05 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4*

www.hotsprings-spa.com

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:
⦁ Појадок и вечера
⦁ Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
⦁ Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :
⦁ 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
⦁ 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :
⦁ За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
⦁ Дете до 5.99 год. – бесплатно
⦁ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
⦁ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
⦁ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 75% посто плаќа од цената на возрасен
⦁ Трет возрасен на дополнително легло – доплата 43€ на ден
⦁ Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден
⦁ Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287