Hotel Adasea – Кушадаси

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Кушадаси, Турција

Датум

01 јуни – 24 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Hotel Adasea – Кушадаси

Положба: Со поглед на плажата, ADASEA HOTEL нуди сместување со 3 ѕвезди во Кушадаси и располага со отворен базен, градина и тераса. Се наоѓа на 300 метри од плажата Ladies beach и 2,5 км од центарот на градот.

Сместување: Хотелот располага со вкупно 24 соби и сите се со сопствен балкон, клима уред (со доплата во Јуни и Септември), сопствена бања, ТВ, WIFI-конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање со појадок-шведска маса-во главниот ресторан) и исто така располага со бар во кој што гостите ќе може да уживаат покрај базенот.

Содржини: Хотелот располага со градина, тераса, ресторан, бар, отворен базен со лежалки и чадори, рецепција, менувачница.

Спорт: Хотелот нуди детско игралиште.

 

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 199 eur
06.06-16.06 219 eur
11.06-21.06 229 eur
16.06-26.06 247 eur
21.06-01.07 247 eur
26.06-06.07 259 eur
01.07-11.07 279 eur
06.07-16.07 279 eur
11.07-21.07 299 eur
16.07-26.07 299 eur
21.07-31.07 299 eur
26.07-05.08 299 eur
31.07-10.08 299 eur
05.08-15.08 299 eur
10.08-20.08 299 eur
15.08-25.08 299 eur
20.08-30.08 299 eur
25.08-04.09 259 eur
30.08-09.09 247 eur
04.09-14.09 229 eur
09.09-19.09 219 eur
14.09-24.09 199 eur

За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Само превоз Скопје – Кушадаси
Возрасни:
Повратен билет 150 eur
Билет во еден правец: 120eur

Деца до 11.99 години:
Повратен билет 120 eur
Билет во еден правец: 80eur

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287