Хотел Феста Винтер Палас 5 * – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

15.12.2023 – 09.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел Феста Винтер Палас 5 *

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација до 30.11.2023

Во цената е вклучено: појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес,парна бања,солена соба , руска бања, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови:

  • Дете до 3.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло  70 % попуст
  • Дете од 4-13.99 год. Со еден возрасен  на редовно легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст

-Доплата за вечера :22 евра возрасни , 11 евра за деца од 4-13.99 години
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 125€, дете – 65€ од 4 – 13.99
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287