Хотел Грами 3*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 31 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел Грами 3*

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува:

-внатрешен базен,сауна парна бања,
-интернет,
-паркинг,
-ски гардеробер.

-деца до 5.99г бесплатно
-деца од 6г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата
-возрасен на дополнително легло – 20% попуст
-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

Новогодишна вечера:-гостите што се со појадок плаќаат 60е, деца 30е,
-гостите што се на база полупансион 50е, деца 25е

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287