ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4*-БОРОВЕЦ 2022

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 15 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4*-БОРОВЕЦ 2022

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА 10% ЗА УПЛАТА ДО 31.10.2021

 

 

 

-ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО
-ДЕЦА ОД 06-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 21€
-ДЕЦА ОД 6-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€
-ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА
-ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 23 €

 

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287