Хотел Катарино Спа 4****

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 21 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел Катарино Спа 4****

www.hotelkatarino.com

Хотелот е лоциран на 12км од Банско во околината на Разлог, се наоѓа меѓу убавата природна средина на апсолутно недопрената шума.Хотел Катарино и модерниот СПА центар ќе Ви понудат топла атмосфера,богато мени,релаксација,безброј забави и можност за авантури на отворено.
Капацитет– 136 двокреветни соби сите соби се со приватна бања, WC, радио, сателитска ТВ, минибар, фен,џуниор суит(оделна спална соба,мини дневна со кујна, тераса, камин,)двокреветни лукс соби(со балкон),вила вихрен(две спални соби,дневна со кујна,камин,тераса) и вила тодорка(една спална соба,кујна,камин,тераса)

Хотелска содржина-SPA-центар,отворен и затворен базен,Фитнес сала,две тениски игралишта со димензии 76 метри / 16 м,интернет сала,фризерски салон,конференциски сали,ресторан со камин, скара, тераса со поглед на Пирин, музика во живо секоја вечер.
Механа “Клуб 840” со камин, скара, летна градина, лоби бар

 

 

 

-Деца од 0-5.99год на дополнителн легло бесплатно
-Прво дете од 6 до 13.99год на дополнително легло 50% попуст
-Второ дете од 7 до 13.99год на дополнително легло во апартман- бесплатно
-Возрасен на дополнително легло 30% попуст од редовната сума

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu