ХОТЕЛ ЛАКИ-БАНСКО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 06 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ ЛАКИ-БАНСКО

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021

*БОНУСИ:
-7=6  за период од 03.01-16.01.2022г

 

Доплата за вечера -18€ возразен –10€ за деца (04-11.99 год )
Деца од 0-3.99 годБЕСПЛАТНО
Прво дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО  на дополнително легло
Второ Дете од 04-11.99 години  БЕСПОЛАТНО на дополнително легло
Трето дете на дополнително легло 18 € на ден .
Возрасен на дополнително легло 40 % попуст
Доплата за новогодишна вечера 140€ возрасен, 90 € деца

 Во цената е вклучено:

-бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни
-сауна , парна бања,џакузи,фитнес,
-ски гардероб ,
-шатал ,
-детски кат ,
-солена соба

 

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287