ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

26 декември 2021 – 01 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

*ПОПУСТИ:
-20% попуст за резервации до 30.09/2021
-10% попуст за резервации до 31.10/2021
-7=6 важи за пристигнување после 26.02/2022

-Попустите се комбинираат

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)
-користење на внатрешен базен и фитнес
-шатл до гондола
-скии и гардеробер

 

Услови за Деца:

-Дете до 3.99 бесплатно
-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu