ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 31.03.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

ПОПУСТИ

-10% попуст за резервации до 31.10.2023
-7=6 важи за пристигнување после 04.03.2024
-Попустите не се комбинираат

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-Појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)
-Користење на внатрешен базен и фитнес
-Шатл до гондола
-Ски гардеробер
-Паркинг со доплата

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно
-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Новогодишна вечера – 95 евра за возрасни / 50 евра за деца

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287