ХОТЕЛ ЛИОН 4* БОРОВЕЦ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 01 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БОРОВЕЦ

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-20%попуст за уплата до 30.09.2021
-10%попуст за уплата до 31.10.2021

*БОНУСИ:
-7=6 важи за пристигање после 26.02.2021

*Попустите се комбинираат

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН / ЦЕНАТА НА АПАРТМАНОТ Е ЗА 4 ЛИЦА

Услови за Деца:

-Дете до 3.99 бесплатно
-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст
-Новогодишна вечера(задолжителна) 85е за возрасен 45е за деца од 04 до 11.99г

 

Во цената е вклучено:

-појадок и вечера,
-користење на внатрешен базен, сауна и фитнес,
-ски гардеробер,
-шатл автобус до гондола.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu