Хотел Магнезиум Медикал Спа

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Источна Македонија

Датум
Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотел Магнезиум Медикал Спа

Добредојдовте во Магнезиум Медикал Спа, вашето идеално дестинација за релакс во срцето на источна Македонија. Сместен на стратешка локација на регионалниот пат помеѓу Кочани и Виница, нашиот Магнезиум Медикал Спа центар е вистинска витална оаза која нуди совршено бегство од секојдневните обврски и стрес. Во Магнезиум Медикал Спа, ние сме посветени на вашата целосна благосостојба. Нашите термални бањи се збогатени со минерали кои ќе ви помогнат да се рехабилитирате и да го обновите вашето тело, додека нашите луксузно опремени сместувачки капацитети обезбедуваат удобност и мир кој е потребен за вистинска релаксација. Искусете го уникатниот спој на традиционалното и модерното во нашето опкружување.

Нашата кујна нуди избор на врвни специјалитети, а барот со освежувачки напитоци е совршено место за опуштање и уживање во пријатната атмосфера. Магнезиум Медикал Спа не е само место за одмор и релаксација, туку и место каде можете да создадете незаборавни спомени со вашето семејство. Нашата цел е да ви овозможиме целосно ново искуство кое ќе го надмине секое ваше очекување. Посетете не и дозволете ни да ви покажеме зошто Магнезиум Медикал Спа е вашиот идеален избор за регенерација на телото и духот.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu