Хотел МАРИЈАНА ***

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Миконос, Грција

Датум

01 јуни 2020 – 20 јули 2020

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Бидете дел од летната
авантура на Миконос

Туристите од целиот свет, познати херои, џет-сетерите, авантуристи се дел од летната авантура  МИКОНОС.Т oa  е единствениот остров на ЦИКЛАДИ кој успеа да привлече се повеќе посетители со текот на времето.  Плажите : ОРНОС, КОРФОС, ПСАРУ, ПАРАГА, ПАРДАЈСИ, СУПЕР ПАРАДАЈС, ПАНОРМОС се само некои од најубавите европски плажи со тематски СОДРЖИНИ. .

Хотелот МАРИЈАНА *** се наоѓа во Гластрос, само 7 минути од една од најубавите плажи на островот Орнос и Крф, додека хотелот Маријана од центарот на градот е оддалечен само 2 км. Располага со  1/2  студија, 1/3,  1/4, 1/5 студија, сите модерно опремени, со ТВ, клима, фен, мини фрижидер, балкон, базен со поглед на море, ресторан со поглед на базен, паркинг  и пред  се многу гостопримство и љубезност во хотелот. Хотелските услуги се ноќевање со појадок.

ДАДЕНИТЕ  ЦЕНИ СЕ ЗА ПАКЕТ  7 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК  ПО ЛИЦЕ, АВИОБИЛЕТ  СОЛУН-МИКОНОС-СОЛУН  И ТРАНСФЕР (аеродром-хотел-аеродром)

Хотелски услуги – сеф, паркинг, базен ,интернет.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu