ХОТЕЛ МУРА 3*- БОРОВЕЦ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2022 – 20 април 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ МУРА 3*- БОРОВЕЦ

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата:

 15 % попуст за резервации направени до 30.11.2022

10 % попуст за резервации направени до 15.12.2022

7=6   14=12 за период од  01.12-22.12.2022 и 06.03-20.04.2023  попустите се комбинираат

 

Вид на сместување Број на лица 01.12-22.12.2022

06.03-20.04.2023

30.12-02.01.2023 03.01-26.01.2023

06.02-05.03.2023

23.12-29.12.2022

27.01-05.02.2023

 

НП ПП НП ПП
НП ПП НП ПП
Двокреветна

Економи

2+0 35€ 46€ 66€ 75€ 40€ 52€ 49€ 60€
Двокреветна

Стандард

2+1 40€ 53€ 75€ 86€ 46€ 58€ 55€ 66€
Двокреветна

Делукс

2+2 52€ 64€ 97€ 110€ 57€ 70€ 66€ 78€
Трокреветна Соба 3+0 36€ 46€ 64€ 75€ 40€ 52€ 48€ 60€

Во цената е вклучено: појадок и вечера, билјард, сала за игри, паркинг (5€ на ден), надворешен СПА центар 5 евра за 2 часа, ски гардеробер и интернет.

Прво дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст
Второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50 % попуст
Дете на редовно легло плаќа 100 % од сумата
Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст

Доплата за новогодишна вечера 75€ за возрасни, 40€ за деца дo 12.99

Во трокреветна соба се плаќаат 3 полни суми .

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu