ХОТЕЛ МУРА 3*- БОРОВЕЦ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 20 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ХОТЕЛ МУРА 3*- БОРОВЕЦ

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата: 20% до 31.10.2021 ,  15% до 30.11.2021,  10% до 15.12.2021

7=6   14=12 за период од  01.12-23.12.2021 и 06.03-20.04.2022

Во цената е вклучено:

-појадок и вечера,
-билјард,
-сала за игри,
-паркинг(5€ на ден),
-ски гардеробер
-интернет

 

*Прво и второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст
*Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст
*Доплата за новогодишна вечера 80€ за возрасни, 40€ за деца до 12.99
*Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu