Хотел МУРИТЕ 4 * – БАНСКО-ЛЕТО 2021

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

10 мај – 09 септември 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел МУРИТЕ 4 * – БАНСКО-ЛЕТО 2021

(Хотелот е реновиран во 2020 година)

Период на престој :

 

10.05-30.06.2021 01.07-09.09.2021
СЕ ВКЛУЧЕНО 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н. 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н.
Зграда АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 34€ 33€ 32€ 30€
Едноспален апартман (2+2) 37€ 36€ 35€ 33€
Двоспален апартман (4+2) 34€ 33€ 32€ 30€
Триспален апартман (6+2) 34€ 33€ 32€ 30€
Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 30€ 29€ 28€ 27€
Едноспален апартман (2+2) 34€ 33€ 32€ 30€
Двоспален апартман (4+2) 30€ 29€ 28€ 27€
Триспален апартман (6+2) 30€ 29€ 28€ 27€

Дополнителни услови :

 • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 • Доплата за еднокреветна соба +50 % од сумата .
 • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален/триспален апартман се плаќаат 4/6 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 20:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

 • Паркинг, интернет

Цената не вклучува :

 • Туристичка такса 1 € по лице
 • Патничко осигурување
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu