Хотел ОРФЕЈ 4* – ПАМПОРОВО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

22 декември 2021 – 20 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел ОРФЕЈ 4* – ПАМПОРОВО

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

-20% попуст  за резервација и уплата до 15.11.2021
Ова важи за резервации  до 6 ноќевања за период на престој 03.01-20.03.2022
-25% попуст за резервација и уплата до 15.11.2021
Ова важи за резервации од 7+ ноќевања за период на престој од 03.01-20.03.2022

 

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

-појадок и вечера,
-користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
-детски кат,
-интернет,
-паркинг,
-транспорт до жичарница (по распоред)

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu