PERUN LODGE 4* – Банско

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 31.03.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

PERUN LODGE 4* – Банско

www.perunlodge.bg

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 15% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023

Во цената е вклучено: појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.

Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

Дополнителни услови:

  • Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло  50 % попуст
  • Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
  • Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст

-Доплата за вечера :20 евра возрасни , 10 евра за деца од 5-11.99 години.
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни – 85€, дете – 45€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu