REGNUM 5* – Банско

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 14.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

REGNUM 5* – Банско

www.regnum.bg

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

20% попуст за резервација и уплата до 31.10.2023
15% попуст за резервација и уплата до 20.11.2023

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023

Во цената е вклучено: појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

Дополнителни услови:

Доплата за  вечера : возрасен – 28€, дете 07-12.99 години-17€

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 165€, дете (11-16.99 год.) – 99€, дете (6-11.99 год.) – 50€ , 03-05.99 години 30 €

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu