Хотел Ривиера

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Голем Драч, Албанија

Датум

03 јуни – 16 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотел Ривиера

Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија
Хотелот е на 50м од плажа .Располага со 1/2,1/3,1/4  .Секоја соба е опремена со клима(вклучена во цената ТВ,тоалет,фрижидер и Wи-фи.
Исхраната е во ресторан  на хотел Ривиера.
Хотел Ривиера има  сопствена плажа (лежалките вклучени во цената)

Деца до 4.99 г –гратис(не користи седиште и кревет)-за седиште доплата 25е
деца  од 5-13.99 год плаќа 50% од цената

Во цената е вклучено
-7 полу пансиони (појадок  и вечера)на самопослужување
-автобуски превоз  наведената релација
-лежалки на плажа
-туристичка такса

Во цената не е вклучено
-Со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Во цената не е опфатено патничко осигурување(не е задолжително)

НАПОМЕНА:
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) одобруваме 10% попуст на вториот  термин
Влегување во собите во 14 часот
напуштање на собите во 9 часот

Термини

Јуни: 03.06-10.06  /10.06-17.06  /17.06-24.06/  24.06-01.07
Јули:
01.07-08.07  /08.07-15.07  /15.07-22.07  /22.07-29.07
Август:
29.07-05.08  /05.08-12.08  /12.08-19.08  /19.08-26.08 /26.08-02.09
Септември: 
02.09-09.09  /  09.09-16.09

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287