Хотел САМОКОВ 4* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

15.12.2023 – 10.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел САМОКОВ 4* – Боровец

www.samokov.com

Намаление за рани резервации 10% до 31.10.2023

Локација: во центарот на Боровец

Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.

СПА Центар со доплата: внатрешен базен (бесплатно), џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна, бања, турска бања, арома сауна, масажи

Во цената е вклучено: појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.

-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 60€, дете – 35€
-Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Минимален престој 4 ноќевања

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287