Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 31 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
15% попуст за резервации и уплати до 30.09.2021
-10% попуст за резервации и уплати до 31.10.2021

БОНУСИ :
-7=6 за пристигнувања во период од 03.01-27-01.2022 |  06.03-31.03.2022
(не се комбинира со попуст за рана резервација)

*Доплата за транспорт до ски писти : 1.5 € по лице на ден
*Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

-Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената
-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената
-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената
-Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно
-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 9€ на ден
-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 12€ на ден
-Доплаќање за новогишна вечера  55€ за возрасен, 25€ за деца до 11.99год

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

-внатрешен базен, сауна
-појадок и вечера
-паркинг
-фитнес
-WIFI,

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu