SUNRISE 4* – Банско

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Банско, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 31 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

SUNRISE 4* – Банско

www.hotelsunrisebansko.com

 

Во цената е вклучено:

-појадок и вечера,
-транспорт до жичарница (по распоред),
-користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,
-фитнес,
-интернет

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu