Hotel Yastrebets 4+*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

23 декември 2021 – 31 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Hotel Yastrebets 4+*

www.hotelyastrebets.bg

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-20% попуст за резервации и уплати до 30.09.2021
-15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2021
10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2021

*БОНУСИ:
7=6, 14=1 2 за пристигнувања во период од  03.01-27.01
(се комбинира со попуст за рана резервација)

-Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец
-Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината.
-Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани,голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.
-СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, парна бања, хербална бања, финска сауна, лакониум, ледена фонтана, кнаип терапија, ледена фонтана, егзотични тушеви.

-Цените за недела-четврток се валидни и за минимум 7 ноќевања.
-Викенд цените се валидни за престој помал од 7 ноќевања.
-Цените се дадени за  лице во двокреветна соба ,  апартман за  2 лица и  вила за 2 лица

Цената вклучува: 
-ноќевање со појадок,
-користење на внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, парна бања, билкова бања, лакониум, егзотични тушеви, ледена фонтана,воден масажер,
-бежичен интернет,
-паркинг.

*Доплата за туристичка такса: 1€ по лице на ден (деца до 1,99 год не плаќаат туристичка такса).
*Доплата за дополнително легло за дете од 4 – 12,99 год = 20€ на ден
*Доплата за дополнително легло за дете над 13 год или возрасен = 38€ на ден
*Доплата за вечера: возрасен – 26€ │деца од 4-12,99 г. – 13 €  (задолжителна е од 26.12-02.01.2022)
*Новогодишна вечера : возрасен – 170 € │ Деца од 4-12,99 г. – 85 € (задолжителна)

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu