IGLIKA PALACE 4* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

16 декември 2022 – 09 април 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

IGLIKA PALACE 4* – Боровец

Цените се по лице за 1 ноќ. (Освен студио и апартмани ) на база ПОЛУПАНСИОН 16.12 -24.12.2022

15.01-28.01.2023

05.03-09.04.2023

25.12-02.01.2023

11.02-18.02.2023

03.01-14.01.2023

19.02-04.03.2023

29.01-10.02.2023

Вид на сместување
Економи Соба 2+0          53€         77€         60€
Економи Еднокреветна 1+0          83€        131€         96€
Двокреветна Соба (With Shower) 2+1          63€         86€         74€
Еднокреветна соба ( With Showe ) 1+0          94€       149€        112€
Двокреветна Соба (With Bathub ) 2+1          65€        88€          77€
Еднокреветна Соба ( With Bathub) 1+0        96€       154€       115€
Студио 2+2/3+1        189€        258€       224€
Едноспален Апартман 4+2       252€       342€        295€
Двоспален Апартман 4+2        278€                       375€                      325€
Фемили Апартман 6+2        375€                510€     445€
Вила ИГЛИКА (НАЕМ) 4+2      84€                  144€         96€

 

НАПОМЕНА: За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

 

Во цената е вклучено:

-Појадок и вечера,
-Бесплатно кафе, чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот,
-Користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,
-Ски гардеробер,
-Интернет  во лоби,
-Детски кат и фитнес ,
-Паркинг бесплатен- ограничени места

Дополнителни услови:

-Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
-Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно
-Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст
-Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
-4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
-3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
-Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
-Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€  дете-32€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
-Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu