IGLIKA PALACE 4* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

16.12.2023 – 30.04.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

IGLIKA PALACE 4* – Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – 15 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2023

НАПОМЕНА: За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

Во цената е вклучено:

-Појадок и вечера,
-Бесплатно  кафе,чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот, користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,  -ски гардеробер, интернет  во лоби,
-Детски кат и фитнес ,паркинг бесплатен- ограничени места

Дополнителни услови:

-Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
-Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно
-Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст
-Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
-4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
-3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
-Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
-Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€  дете-32€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
-Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287