IGLIKA PALACE 4* – Боровец

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

18 декември 2021 – 09 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

IGLIKA PALACE 4* – Боровец

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021

 

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

Во цената е вклучено:

-појадок и вечера,
-бесплатно  кафе,чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот,
-користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,
-ски гардеробер,
-интернет  во лоби,
-детски кат и фитнес,
-паркинг бесплатен – ограничени места

 

Дополнителни услови :

-Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
-Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно
-Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст
-Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
-4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
-3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
-Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
-Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€  дете-32€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
-Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu