Интерхотел Сандански

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Сандански, Бугарија

Датум

08 декември 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

8ми Декември Интерхотел Сандански –
3 Ноќевања со појадок со можност за превоз 

3 ноќевања со појадок 320 евра за 2 лица 

Во цената е вклучено:

 • 3 ноќевања со појадок;
 • Користење на сауна, парна бања, фитнес центар;
 • Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери);
 • Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С;
 • Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С;
 • Лежалка и пешкир покрај базените;
 • Безжичен интернет во целиот хотел;
 • Паркинг;
 • Сеф на рецепција;
 • Детско катче со аниматор;
 • Туристичка такса;

 

Во цената не е вклучено :

 • Доплата за превоз:
  Битола, Прилеп, Неготинo, Струмица, Скопје, Велес – 40 евра;
 • Дете 02-12 год. – 25 евра;
 • Патничко осигурување;
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu