КАМЕЛИА КОМПЛЕКС 4* ПАМПОРОВО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

19 декември 2021 – 05 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

КАМЕЛИА КОМПЛЕКС 4* ПАМПОРОВО

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-10% попуст за резервација до 31.10/2021

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

*Доплата за  појадок 6 € за возрасни,4 € за деца
*Доплата за полупансион 17 € за возрасни, 9 € за деца

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно
-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен
-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

-внатрешен базен,
-фитнес,
-ски гардеробер,
-детски кат,
-WIFI,

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu