Колавери Ресорт – Голем Драч

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Голем Драч, Албанија

Датум

09 јуни – 08 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Колавери Ресорт – Голем Драч

Комплексот располага со 300 соби: двокреветни, четирикреветни и петкреветни. Во секоја соба има Wi-Fi. Оддалечен од плажа 150м.(сопствена плажа)Во склоп на ресортот има мини маркет, три ресторани и мини бар, бесплатни лежалки на базент и на плажа.

Термини за поаѓање:

ЈУНИ

09.06.2023; 16.06.2023; 23.06.2023,

ЈУЛИ

07.07.2023; 10.07.2023; 14.07.2023; 17.07.2023; 21.07.2023; 24.07.2023; 28.07.2023, 31.07.2023

АВГУСТ

04.08.2023; 07.08.2023; 11.08.2023; 14.08.2023; 18.08.2023; 21.08.2023; 25.08.2023, 28.08.2023

СЕПТЕМВРИ

01.09.2023; 08.09.2023

ЦЕНА: 215 еур / 13 330 ден. по лице 

Во цената е вклучено: 

-7 ноќевања – FULL BOARD (доручек, ручек и вечера)

-Автобуски превоз

Органзиран превоз од: Кавадарци ,Кочани, Штип, Велес, Неготино, , Прилеп, Битола, Охрид, Куманово, Тетово, Скопје

ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА:

(за деца од 2-9 години – 105еур)

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287