КОМПЛЕКС ФЛОРА – БОРОВЕЦ 4*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 31 март 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

КОМПЛЕКС ФЛОРА – БОРОВЕЦ 4*

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ВО ЦЕНАТАЕ ВКЛУЧЕНО:

-ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

-ФИТНЕС

-КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН

 

Дополнителни услови :

Деца до 1.99 год. – бесплатно
Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€
Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 45€, дете од 2-11.99 год. – 25€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu